Kwalifikowany Pracownik Ochrony Krosno

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Armakrosno, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Armakrosno, w dniu: 2021-11-05

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Krosno

Opis stanowiska:

- dozór obiektu w Krośnie, praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

- Wpis ma Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 2800 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych:

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Leżajsk

Wynagrodzenie: 2800

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Telefon kontaktowy: 785510307, E-mail: rekrutacja@armakrosno.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiKrosno.pl